Ilgalaikio turto apskaita

39 €


Nuotoliniai „Ilgalaikio turto apskaita“ mokymai skirti visiems, kurie nori sužinoti kaip vykdoma ilgalaikio turto apskaita, kaip jis skirstomas, kaip skaičiuojamas nusidėvėjimas ir kaip tinkamai registruoti remonto išlaidas.

Mokymų tikslas - supažindinti ir išmokyti Jus tinkamai vykdyti ilgalaikio turto apskaitą verslo subjektuose. Mokymu metu sužinosite, kaip tinkamai registruoti ilgalaikio turto įsigijimą, nusidėvėjimą, remontą ir nurašymą.

Šiuos nuotolinius „Ilgalaikio turto apskaita“ kursus apima 10 ak. val., kurias sudaro teorinė dalis ir praktinės užduotys.

Mokymus sudaro 4 pamokos :

  • 1 pamoka. Ilgalaikio turto samprata. Šioje pamokoje susipažinsite su ilgalaikio turto sąvokomis bei taisyklėmis, kada įsigytas turtas laikomas ilgalaikis. Maksimalus mokymosi laikas 12 dienų;

  • 2 pamoka. Nematerialus ilgalaikis turtas. Šioje pamokoje analizuosime, koks turtas laikomas nematerialiuoju ir kada jis priskiriamas ilgalaikiam turtui. Kaip skaičiuojamas nematerialaus turto nusidėvėjimas. Maksimalus mokymosi laikas 16 dienų;

  • 3 pamoka. Materialus ilgalaikis turtas. Šioje pamokoje analizuosime, koks turtas laikomas materialiuoju ir kada jis priskiriamas ilgalaikiam turtui. Kaip skaičiuojamas materialaus turto nusidėvėjimas. Maksimalus mokymosi laikas 16 dienų;

  • 4 pamoka. Ilgalaikio turto remontas, eksploatacinės išlaidos, nurašymas. Šioje pamokoje nagrinėsime kokios patirtos išlaidos priskiriamos ilgalaikio turto remonto sąnaudomis, o kada turi didinti ilgalaikio turto vertę. Kaip vykdomas ilgalaikio turto nurašymas. Maksimalus mokymosi laikas 16 dienų.


Mokymus sudaro

Mokymų trukmė priklauso nuo Jūsų pasirinkto mokymo intensyvumo. Vienos pamokos maksimali atsiskaitymo trukmė nuo 12 iki 16 dienų. Kuo greičiau atsiskaitysite pamoką, tuo daugiau papildomo laiko galėsite skirti kitai pamokai. Maksimali viso kurso mokymosi trukmė 2 mėnesiai (60 k.d.). Visos nuotolinių mokymų sąlygos nurodytos elektroninėje sutartyje su kuria susipažinsite registracijos į mokymus metu.

Mokymų eiga

Mokymo eigoje Jums bus pateikiamos pamokos ir praktinės užduotys, kurias reikės atsiskaityti ir pateikti dėstytojui.
Mokymai vyks nuotolinių mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt:

  • Užsiregistravę į nuotolinius mokymus ir už juos apmokėję gausite prisijungimus prie mokymų sistemos www.e-mokslas.lt ir naudojimosi instrukciją;

  • Mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt Jums bus pateikiamos pamokos, matysite informaciją kada užduotis pateikta, koks dėstytojas Jums pateikė užduotį, koks užduoties atsiskaitymo terminas. Išsisaugoję užduoties failą savo kompiuteryje ir atlikę užduotį vėliau patalpinsite užduoties sprendimą  mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt ir pateiksite Jus kuruojančiam dėstytojui. Jūsų uždavinio sprendimą gavęs dėstytojas Jums atsakys kaip įmanoma greičiau. Maksimali atsakymo trukmė gali trukti iki 48 val. (darbo dienomis). Atsiskaičius pamoką Jums bus pateikta nauja pamoka, kurią turėsite atsiskaityti analogiška tvarka.


Kaina:

39 € – įprastinė kaina.

35 € - su 10% nuolaida – galioja, jeigu turite nuolaidų kuponą ar jau esate anksčiau išklausę mūsų kitus mokymus.

Papildomai kursų klausytojai NEMOKAMAI gauna:

1. Išsamios mokomosios medžiagos rinkinį, kurį galėsite atsispausdinti iš mokymų sistemos;

2. Kursų baigimo pažymėjimą, kurį atsiųsime Jums paštu.

Norintys mokytis turi užpildyti registracijos anketą.

Jeigu turite klausimų kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar telefonu 8685 07009.

 

Artimiausi mokymai

Balandžio mėn.:
balandžio 21 - 29 d. „Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai“;

Gegužės mėn.:
gegužės 8 d. „Dokumentų rengimas ir apskaita“;
gegužės 12 d. „Personalo valdymo pagrindai“;

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų