Marketingas pradedantiesiems

26 €


Nuotoliniai „Marketingas pradedantiesiems“ mokymai skirti ne tik mažų įmonių vadovams, kurie siekia sėkmingos ir ilgalaikės veiklos rinkoje, bei visiems kurie nori suprasti ir analizuoti vartotojų poreikius bei reklamuotis neturint arba turint mažą biudžetą.

Marketingas yra platus mokslas, todėl šių nuotolinių mokymų tikslas yra pažintinis.

Kviečiame Jus supažindinti ir įgauti minimalių praktinių įgūdžių apie marketingą, tikslinės rinkos nustatymą, reklamos priemones.

Šiuos nuotolinius „Marketingas pradedantiesiems“ kursus apima 8 ak. val., kurias sudaro teorinė dalis ir praktinės užduotys.

Mokymus sudaro 4 pamokos:

  • 1 pamoka. Marketingo samprata. Kaip marketingas gali padėti Jūsų verslui? Šios pamokos metu susipažinsite su pagrindinėmis marketingo sąvokomis ir jo svarba kiekvienos įmonės gyvavimo laikotarpyje. Maksimalus mokymosi laikas 14 dienų;

  • 2 pamoka. Tikslinės grupės (rinkos) nustatymas ir kam to reikia? Dažnai reklama pasiekia ne savo auditoriją, todėl pardavimai neauga. Šios pamokos tikslas - nustatyti, kas yra Jūsų pirkėjas. Maksimalus mokymosi laikas 14 dienų;

  • 3 pamoka. Kaip be biudžeto arba su minimaliu biudžetu reklamuoti savo prekes/paslaugas. Aptarsime efektyviausius ir pigiausius reklamos būdus. Maksimalus mokymosi laikas 16 dienų;

  • 4 pamoka. Reklamos būdai internete. Internetas, be kurio daugelis neįsivaizduoja nei dienos - kaip jis veikia marketinge? Maksimalus mokymosi laikas 16 dienų.


Mokymus sudaro

Mokymų trukmė priklauso nuo Jūsų pasirinkto mokymo intensyvumo. Vienos pamokos maksimali atsiskaitymo trukmė nuo 14 iki 16 dienų. Kuo greičiau atsiskaitysite pamoką, tuo daugiau papildomo laiko galėsite skirti kitai pamokai. Maksimali viso kurso mokymosi trukmė 2 mėnesiai (60 k.d.). Visos nuotolinių mokymų sąlygos nurodytos elektroninėje sutartyje su kuria susipažinsite registracijos į mokymus metu.

Mokymų eiga

Mokymo eigoje Jums bus pateikiamos pamokos ir praktinės užduotys, kurias reikės atsiskaityti ir pateikti dėstytojui.
Mokymai vyks nuotolinių mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt:

  • Užsiregistravę į nuotolinius mokymus ir už juos apmokėję gausite prisijungimus prie mokymų sistemos www.e-mokslas.lt ir naudojimosi instrukciją.

  • Mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt Jums bus pateikiamos pamokos, matysite informaciją kada užduotis pateikta, koks dėstytojas Jums pateikė užduotį, koks užduoties atsiskaitymo terminas. Išsisaugoję užduoties failą savo kompiuteryje ir atlikę užduotį vėliau patalpinsite užduoties sprendimą  mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt ir pateiksite Jus kuruojančiam dėstytojui. Jūsų uždavinio sprendimą gavęs dėstytojas Jums atsakys kaip įmanoma greičiau. Maksimali atsakymo trukmė gali trukti iki 48 val. (darbo dienomis). Atsiskaičius pamoką Jums bus pateikta nauja pamoka, kurią turėsite atsiskaityti analogiška tvarka.


Kaina:

26 € – įprastinė kaina.

23 € - su 10% nuolaida – galioja, jeigu turite nuolaidų kuponą ar jau esate anksčiau išklausę mūsų kitus mokymus.

Papildomai kursų klausytojai NEMOKAMAI gauna:

1. Išsamios mokomosios medžiagos rinkinį, kurį galėsite atsispausdinti iš mokymų sistemos;

2. Kursų baigimo pažymėjimą, kurį atsiųsime Jums paštu.

Norintys mokytis turi užpildyti registracijos anketą.

Jeigu turite klausimų kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar telefonu 8685 07009.

 

Artimiausi mokymai

Balandžio mėn.:
balandžio 21 - 29 d. „Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai“;

Gegužės mėn.:
gegužės 8 d. „Dokumentų rengimas ir apskaita“;
gegužės 12 d. „Personalo valdymo pagrindai“;

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų