2017 metų įvykiai UAB „Docinta“

Norime pasidžiaugti, jog UAB „Docinta“ 2017 – ieji metai buvo ypatingi ir turtingi įvairiais įvykiais. Norime pasidalinti savo rezultatais su Jumis, kad užtvirtintume sėkmingus praėjusius metus ir pradėtume naujuosius metus su naujomis idėjomis ir darbais!

Iš viso 2017 metais surinkome 32 mokymų klasėje grupes ir 119 nuotolinių mokymų dalyvių. 2017 m. iš viso išduota 221 pažymėjimas, iš jų - 102 besimokantiems klasėje ir 119 nuotolinių kursų dalyviams.

Peržiūrėję įvykusius mokymus klasėje, pristatome Jums 2017 metų mokymų klasėje TOP 3:

Taip pat išskyrėme ir populiariausių nuotolinių mokymų TOP 3:

Apibendrinus, per 2017 metus suorganizavome nemažai mokymų grupių. Mokymai pas mus rengiami jau nuo 2011 metų ir iki 2017 m. pabaigos buvo pravesta jau 5660 ak. val. ir apmokyta 979 dalyviai! Ir norime padėkoti JUMS, kurie sekate mūsų naujienas, esate mūsų įmonės klientai, dalyvaujate mūsų mokymuose, skaitote mūsų naujienlaiškius ir aktyviai dalyvaujate konkursuose. Tariame didelį ir nuoširdų AČIŪ ir tikimės toliau aktyviai bendradarbiauti bei pasiekti dar geresnių rezultatų!

Jūsų UAB „Docinta“

UAB „Docinta“ Rinkodaros specialistė Justė Daukšaitė
2018 m. vasario mėn.
 
UAB „Docinta“ - mylimiausia įmonė!

 

Š. m. lapkričio 29 dieną dalyvavome projekto Aš myliu savo įmonę 2017 apdovanojimų vakare, kuris vyko Vilniuje, „Technopolis Ozaskonferencijų salėje. Visi atvykę dalyviai buvo pasitinkami su kava. Renginys prasidėjo ir pirmasis sveikinimo žodį tarė Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus. Po to, vakaro vedėja pristatė vakaro svečius, ir kiekvienas turėjo neeilinę progą pasiklausyti didžiausių įmonių vadovų, kurie dalinosi savo patirtimi kaip suburti stipriausius kolektyvus bei išlaikyti komandinę dvasią. Savo įmonės patirtį pasakojo Andrius Baranauskas, Tele2 komunikacijos vadovas Baltijos šalims, apie grįžtamojo ryšio kultūrą kalbėjo Agnė Klasavičienė, „Adform“ personalo vadovė strateginiams projektams bei Agnė Novikienė, kompetencijų centro „Emblick“ vadovė, kuri pasidalino patirtimi kaip pokyčiai valdyme gali atnešti teigiamų rezultatų.

Po šių trumpų kompanijų prisistatymų vyko diskusija tema „Komandinė dvasia: prabanga ar būtinybė?“, kurioje savo mintis išsakė Valdas Sutkus, vadovų paieškos ir atrankos įmonės „Masterclass“ vadovė Laura Duksaitė – Iškauskienė, „LIDL Lietuva“ komunikacijos vadovas Valdas Lopeta, radijo laidų vedėja Rasa Jusionytė bei vakaro svečiai Andrius Baranauskas, Agnė Klasavičienė ir Agnė Novikienė.

Po šios diskusijos prasidėjo pati svarbiausia ir labiausiai visų laukiama dalyvių vakaro dalis – apdovanojimų ceremonija. Pirmąją nominaciją, mažiausiųjų įmonių XS kategorijoje paskelbė „INVEGA“ vadovas A. Skiauterė. Galime pasidžiaugti, jog ši nominacija atiteko UAB „Docinta“ įmonei. „INVEGA“ vadovas A. Skiauterė įteikdamas mums apdovanojimą džiaugėsi, kad mažos įmonės aktyviai dalyvauja įvairiose iniciatyvose ir projektuose. Didžiuojamės laimėję šį apdovanojimą, didelis ačiū visiems palaikiusiems ir balsavusiems už mus.

UAB „Docinta“ Rinkodaros specialistė Justė Daukšaitė
2017 m. gruodžio mėn.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 20

Artimiausi mokymai

Balandžio mėn.:
balandžio 21 - 29 d. „Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai“;

Gegužės mėn.:
gegužės 8 d. „Dokumentų rengimas ir apskaita“;
gegužės 12 d. „Personalo valdymo pagrindai“;

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų