Susidūrėte su problemomis ir nežinote, kaip sutvarkyti nebaigtus darbus?

 • Dokumentų kalnai? Kurį laiką nebuvo vedama apskaita? Viskas atrodo beviltiška, nežinote nuo ko pradėti? Mes galime Jums padėti, sutvarkysime visą apskaitą, pateiksime deklaracijas, jeigu nebuvo pateiktos, parengsime finansines ataskaitas.
 • Anksčiau apskaitą tvarkę asmenys parengė ne visus dokumentus? Mes peržiūrėsime esamus duomenis ir ataskaitas, įvertinsime esamą situaciją bei parengsime trūkstamus dokumentus.
 • Apskaita sutvarkyta, tik trūksta finansinių ataskaitų? Galime pagal Jūsų apskaitos duomenis parengti finansines ataskaitas ar kitas trūkstamas ataskaitas.
 • Jeigu Jūsų įmonės dokumentacija buvo netvarkyta, kuris laikas, paskubėkite susitvarkyti ją kuo greičiau. Tvarka visuomet palengvina ne tik įmonės gyvavimą, bet ir savininkų gyvenimus. Dažniausiai į mus kreipiasi įmonės, kurios jau nevykdo veiklos, bet dėl netvarkos dokumentacijoje negali likviduoti įmonės.

Ką Jums reikia padaryti, jeigu norite turėti tvarkingą įmonės apskaitą:

 1. Kviečiame kreiptis į UAB „Docinta”. Susitikę su Jumis įvertinsime esamą situacijos sudėtingumą, aptarsime kokį laikotarpį reikia sutvarkyti, ką darysite sutvarkę įmonę (dirbsite toliau ar likviduosite);
 2. Suderinę visus svarbiausius dalykus sudarysime su Jumis sutartį dėl Jūsų įmonės apskaitos sutvarkymo už atitinkamą laikotarpį;
 3. Turėsite pristatyti visus turimus apskaitos dokumentus. Jeigu paaiškės, kad dalis dokumentų pradingę, susisieksime su Jūsų tiekėjais ir pirkėjais bei gausime jų kopijas;
 4. Sutvarkę įmonės apskaitą pateiksime visas reikiamas deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai ir Sodrai;
 5. Parengsime įmonių finansines ataskaitas ir pateiksime Registrų centrui;
 6. Esant būtinybei padėsime parengti įmonės likvidavimo dokumentus;
 7. Jeigu nuspręsite toliau vykdyti verslą, Jūsų pageidavimu ir toliau tvarkysime Jums apskaitą.

Esame pasiruošę Jums padėti ir sutvarkyti apleistą buhalteriją. Patiksliname reikiamas mokestines deklaracijas, parengiame finansines ataskaitas už ankstesniu metus. Pasirūpiname, kad Jūsų apskaita būtų tvarkinga!