Jau seniai teikiame elektronines konsultacijas baigusiems mūsų mokymus (daugiau informacijos mokymų aprašymuose). Mokymų dalyviams nemokamų konsultacijų laikas yra ribotas. Pastebėjome, kad daugeliui iš Jūsų pradėjus dirbti apskaitos srityje kyla įvairių abejonių ir neaiškumų, o ir pasibaigus nemokamoms konsultacijoms kreipiatės vėl ir vėl.

Todėl siūlome tiek buvusiems mūsų mokymų dalyviams, tiek visiems, kuriems reikia pagalbos naudotis elektroninėmis konsultacijomis. Elektroninės konsultacijos yra patogus ir greitas būdas gauti atsakymą į nežinomą klausimą. Užsisakę paslaugą, išsamų Jūsų problemos komentarą gausite neatsitraukę nuo savo darbo vietos ar neišėję iš namų / darbo, taip sutaupysite laiko. Be to, paslauga galima pasinaudoti netgi esant kitame mieste ar užsienyje. Atsakymas pateikiamas nurodytais terminais po sąskaitos apmokėjimo (sąlygos žemiau esančioje sutartyje).

UAB „Docinta“ teikia elektronines konsultacijas šiais klausimais:

 • Konsultuojame mokesčių įstatymų klausimais;
 • Konsultuojame mokesčių deklaracijų rengimo klausimais;
 • Padedame užpildyti mokestines deklaracijas;
 • Teikiame konsultacijas buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimais pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius įstatymus ir norminius teisės aktus;
 • Konsultuojame darbo su apskaitos programa “Centas” klausimais.

Lengvo klausimo kaina 5 Eur. Klausimas turi būti trumpas ir konkretus (ne daugiau nei 1 – 2 sakiniai),kuris reikalauja trumpo atsakymo (taip, ne, nukreipimo nuoroda, pvz žr. www…., skaityti…).

Vidutinio sudėtingumo klausimo kaina 10 Eur. Klausimas reikalauja detalesnio atsakymo (atsakymas pastraipa) – situacijos analizės.

Sudėtingo klausimo kaina 20 Eur. Klausimas yra platus ar norite išsamesnio komentaro ir jo atsakymas yra išsamus situacijos paaiškinimas, pagrįstas pavyzdžiais, nuorodos į teisės aktus.

Vienu metu galite užduoti vieną klausimą, kurį gali sudaryti 1-5 sakiniai (priklausomai nuo klausimo sudėtingumo). Klausimas turi būti aiškiai suformuluojamas, viename paklausime negalima užduoti skirtingų sričių klausimų. Neteisingų klausimų pavyzdžiai:

 • Darbo sutartyje (toliau DS) yra tokie du punktai – DS įsigalioja ir pradeda dirbti. Kuo skiriasi šie punktai? Jei DS įsigalioja 2014 m. gegužės 1 d., o darbuotojas pradeda dirbti 2014 m. gegužės 22 d. – ar tai turi įtakos reikiamų išdirbti valandų skaičiui per mėnesį? T.y. ar reikia skaičiuoti darbo valandas nuo gegužės 22 d.? jei į skirtingus departamentus ateina praktikantai: ar juos dėti prie bendro pvz., virtuvės grafiko ir bendrame tabelyje juos žymėti (atlyginimo negauna, tik mokosi)? ar reikia praktikantų tabelius saugoti kartu su kitų departamentų tabeliais? gal galima praktikantus žymėti atskirame grafike ir atskirame tabelyje?

Jeigu Jums reikalinga platesnė konsultacija ar norite, kad pagal Jūsų pateiktus duomenis parengtume deklaraciją, kreipkitės el. paštu  info@docinta.lt arba telefonu 8 685 07009 ir susitarsime dėl paslaugos kainos. Priklausomai nuo deklaracijos tipo ir duomenų dydžio, deklaracijos parengimas gali kainuoti nuo 15,00 – 40,00 Eur + PVM.

Jeigu konsultacijos Jums reikia nuolat, siūlome Jums pasirašyti elektroninių konsultacijų sutartį.

Elektroninių konsultacijų sutarties privalumai:

 • Už konsultacijas nereikia mokėti iš anksto. Už gautas konsultacijas mokate pasibaigus einamajam mėnesiui, pagal pateiktą konsultacijų aktą ir sąskaitą faktūrą;
 • Sutaupote banko komisinius. Už konsultacijas mokate vieną kartą. Jeigu užduosite 5 klausimus, pasibaigus mėnesiui sumokėsite bendrą sumą, tai sutaupysite išlaidas dėl banko komisinių nei mokėsite 5 kartus;
 • Pasirašius sutartį, kaina derinama su kiekvienu klientu individualiai;
 • Sutartis neįpareigoja, klausti. Jeigu tą mėnesį Jums nekils klausimų, tiesiog nieko nemokėsite.

  Papildomi laukai mokant įmonei:

  Prašome perskaityti ir susipažinti su privatumo politika:
  Susipažinau

  Sutinku, kad su manimi būtų susisiekta nurodytais kontaktais:
  Sutinku

  Sutinku gauti naujienlaiškius el.paštu:
  Sutinku

  Sutinku gauti reklaminę informaciją:
  Sutinku