Kviečiame susipažinti su jauniausia UAB “Docinta” darbuotoja Edita (20 m.), II kurso verslo administravimo studentė, VDU.

Savo karjeros pradžią pradėjau planuoti dar mokydamasi mokykloje. Mąsčiau apie tai, kad pabaigsiu mokyklą, pradėsiu studijuoti universitete ir tik po to atrasiu darbą, galbūt ne tobuliausią, bet kažką, kas padėtų kabintis į gyvenimą. Tačiau šioje vietoje planai susikirto su realybe. Mokydamasi 11-toje klasėje supratau, kad noriu dirbti jau dabar, kad noriu turėti savo lėšų, noriu užsidirbti pati, o ne gyventi iš tėvų kišenės. Taigi jau 11-toje klasėje pradėjau dirbti. Žinoma, darbas buvo paprastas, pradėjau nuo valytojos darbelių. Niekada nemąsčiau taip, kaip didžioji dauguma mano bendraamžių – kad noriu iš karto daug uždirbti, noriu gero, prestižiško darbo. Man buvo smagu dėl to, kad pati kažko pradėjau imtis, kad užsidirbau pati. Taigi mokyklą užbaigiau dirbdama nedidelius darbelius. Vėliau, įstojau į universitetą, pradėjau galvoti apie rimtesnį darbą ir gavau pasiūlymą dirbti buhalterės padėjėja UAB “Docinta”. Šis darbas ne tik puikiai derėjo prie mano studijuojamos specialybės, tačiau aš visada svajojau apie panašios specifikos darbą. Labai džiaugiuosi, kad šis darbas yra susijęs su mano specialybe. Įgytas žinias paskaitų metu galiu pritaikyti ar „patikrinti“ darbe, o taip pat ir įgytus praktinius įgūdžius įtvirtinti teorine medžiaga universitete.

Vieta, kurioje dirbu yra ypatinga ir suteikia galimybę suderinti darbą su studijomis, dalyvauti įvairiuose seminaruose bei mokymuose, taip gilinant savo žinias. Kolektyvas čia jaunatviškas, gyvybingas ir siekiantis bendrų tikslų. Taip pat karts nuo karto organizuojame išvykas, kurios leidžia ne tik atsipūsti nuo darbo, bet ir labiau pažinti kolegas ne darbo aplinkoje. Visos merginos yra draugiškos, todėl labai džiaugiuosi būdama šio kolektyvo dalimi. Tačiau ne visada viskas būna tik gerai, kiekvienas dalykas turi ir neigiamų pusių. Mano atveju, blogiausia dalis yra kelionė į darbą ar iš darbo, kuri trunka valandą. Nepaisant to, dirbdama šį darbą labai daug ko išmokau: bendravimas su klientais padėjo įgyti didesnį pasitikėjimą savimi, dalyvavimas mokymuose suteikė galimybę pakelti savo kvalifikaciją, taip pat išmokau atsakomybės, atidumo bei kruopštumo – to, kas yra labai svarbu dirbant šį darbą.

2014 m. lapkričio mėn.