2015 m. kovo 19 dieną minima Kliento diena. Šiuo metu tai nėra pasaulinė šventė, tačiau tikimasi, kad ateityje Lietuvių iniciatyvos dėka ši diena bus populiari visame pasaulyje.

Ne visos Lietuvos įmonės mini šią dieną. Tačiau savo įmonėje „Docinta“ nusprendėme šią dieną padaryti švente savo klientams. Pakvietėme klientus atvykti į svečius pasivaišinti tortu. Pasipuošėme patalpas, suruošėme vaišes. Trijų valandų programa neprailgo – per šį laiką buvo bendraujama su klientais, geriama kava, siūlomos specialios nuolaidos mūsų paslaugoms.

Kvietėme klientus traukti palinkėjimus su frazėmis, kurios, manome, padės į gyvenimą žvelgti dar pozityviau ir tarėme jiems ačiū, kad jie yra su mumis. Taip pat buvo rodomas filmas, kuriame buvo paslėpta mintis, kaip reikia pardavinėti savo prekes ar paslaugas. Žiūrėjome įmonės nuotraukas ir smagiai juokėmės. Nepamiršome ir mūsų mažųjų, kuriems buvo paruoštos kūrybinės dirbtuvės, kuriose buvo galima pasigaminti dėžučių artėjančioms šv. Velykoms.

Smagu turėti tokių klientų, kurių apsilankymas ir bendravimas toks šiltas ir nuoširdus. Dar kartą dėkojame įmonių vadovams, kurie tokią gražią ir saulėtą kovo 19 dieną apsilankė mūsų surengtoje šventėje. Už nuoširdų bendradarbiavimą, pareigingumą ir už tai, kad neliko abejingi pakvietimui, atvykusiems klientams suteikiame kovo mėnesio buhalterinės apskaitos tvarkymui 25 eurų nuolaidą.

2015 m. kovo mėn.