2014 m. lapkričio mėn. naujienlaiškyje skelbėme konkursą „Papasakok ir laimėk“, kurio metu buvo galima laimėti nemokamą dalyvavimą vienuose mūsų mokymuose klasėje. Šio konkurso nugalėtoja tapo Eglė, nuoširdžiai Ją sveikiname! Kviečiame paskaityti Jos karjeros istoriją!

Laba diena,

pirmiausia noriu pasveikinti UAB „Docinta“ kolektyvą su atėjusia tikrąja žiema! Negalėjau praleisti progos sudalyvauti konkurse ir pabandyti laimėti dalyvavimą „Dokumentų rengimo ir apskaitos“ kursuose.

Perskaičius konkurso sąlygas ir Editos pasakojimą apie karjeros pradžią, mintimis iškart nuklydau į studentišką suolą, kur stropiai mokiausi buhalterinės apskaitos pagrindus su dėstytoja, vadinusia mus „bugalteriukėmis“. Buhalterinės apskaitos modulis man patiko, įsivaizduodavau save darbo vietoje su kostiumėliu, atsakingai pildančią apskaitos dokumentus. Dar besimokydama gavau pasiūlymą dirbti apskaitininke kartu su grupės drauge. Darbas labai patiko, nors reikalavo daug atsakomybės. Baigusi mokslus perėjau dirbti į išlaidų buhalteriją. Metus pradirbus buhalterinį darbą, atsirado pasiūlymas pakeliauti po Europą. Suveikė jaunatviškas entuziazmas pamatyti kitas šalis, pasibastyti ir praplėsti savo akiratį. “Jei ne dabar, tai kada?”,- tada galvojau. Po metų klajonių, prasiblaškiusi ir pasiilgusi senojo amato, noriu  grįžti į senas vėžes. Deja, ta metų pertrauka darbdaviui patraukliai neatrodys. Dėl šios priežasties noriu pradėti lankyti apskaitos kursus, kad prisiminčiau ką išmokusi ir galėčiau pateisinti savo, kaip buhalterės, vardą.

Pagarbiai, Eglė!

2017 m. gruodžio mėn.