Kiekviena paslaugų įmonė stengiasi prisitaikyti prie klientų poreikių. Pradedant nuo vietos, kurioje įsikūrusi įmonė, vietos automobiliui, iki patogesnio laiko susitikimui ar mokymui. Mūsų įmonė teikia buhalterinės apskaitos paslaugas, veda nuotolinius mokymus ir įvairaus pobūdžio kursus. Čia dirba jaunas ir veržlus kolektyvas, kuris siekia užtikrinti atliktų darbų kokybę ir perduoti visas žinias, kurios reikalingos Jums. Kiekvieną dieną mes galvojame apie Jus, nes dirbame tik Jums ir dėl Jūsų. Su Jūsų pagalba, mes stengiamės apeiti visas kliūtis, nes išklausome Jūsų pastebėjimus ir patarimus, į kuriuos stengiamės iš karto sureaguoti.

Teikiame ne tik buhalterinės apskaitos paslaugas, bet ir penktus metus vedame įvairaus pobūdžio mokymus. Mūsų klientai yra ir įmonių atstovai ir privatūs asmenys. Kiekvieną dieną susiduriame su naujovėmis, tad prisitaikome prie jų ir perduodame naujausias žinias ir informaciją. Klientų nuomonė mums labai svarbi. Viena mūsų mokymus lankiusi klientė teigia: „Tik pradėjus dirbti, lankiau „Dokumentų rengimo ir apskaitos“ kursus, išklausius šių kursų medžiagą greičiau susigaudžiau įmonės dokumentuose, man buvo lengviau juos vesti ir registruoti, nes jau žinojau įprastus reikalavimus.“ Mūsų mokymai padeda ne tik jau pradėjusiems dirbti, bet ir visiškai nesusidūrusiems su įvairiomis darbo sritimis. Didelė dalis mūsų klientų lankė „Buhalterinės apskaitos pagrindų“ kursus – štai vienas iš atsiliepimų apie šiuos mokymus: „Kadangi iki tol nebuvau susidūrusi su buhalterija, kursuose įgijau visus reikiamus pagrindus bendram supratimui kas yra buhalterija, buhalteriniai terminai, operacijos. Vėliau tereikėjo įgūdžių ir praktikos dirbant su programa“. Dažnai girdėdavome pastabų dėl nepatogios kursų vietos, tad atsižvelgę į šiuos pastebėjimus persikėlėme adresu Savanorių pr. 347, Kaunas. Manome, jog Jums čia bus daug patogiau su mumis susisiekti.

Džiaugiamės, kad klientai patenkinti mūsų vedamais mokymais – jie teigia: „Gerai organizuotos paskaitos, aiškiai ir glaustai pateikta informacija…“ Dauguma, paklausti, kodėl pasirinko mus, atsako: „Puikiai atitiko mano keliamus reikalavimus: paskaitų grafikas, trukmė, kaina ir kokybė.“ Viena klientė labai gražiai apibūdino mokymų esmę, tad dalinamės jos žodžiais: „Mano nuomone, kursai, kuriuose žmogus gali pasisemti žinių, yra reikalingi žmogaus tobulėjimui ir asmenybės ugdymuisi.“ Linkime, kad ir toliau tobulintumėte, ugdytumėte save, o mes stengsimės Jums padėti.

Džiaugiamės, kad esate su mumis. Tikimės dar ilgai bendradarbiauti ir visada laukiame Jūsų. Dėkojame klientams už atsakymus ir pridedame vienos klientės nuotrauką.

2015 m. kovo mėn.

UAB „Docinta“, praktikantė Ieva