Planuojant tolimesnę UAB „Docinta“ veiklos plėtrą Renata Dirmeikienė perėmė įmonės valdymą iš Erikos Besusparienės. Renata daugiau kaip 13 metų dirbo vienoje iš didžiausių lietuviško kapitalo įmonių grupėje. Šiandien ji pasiruošusi priimti naują iššūkį. 

Dėkojame Erikai už atsakingą 10 metų darbą auginant ir puoselėjant įmonės veiklą, suformuojant specialistų komandą. Per šį 10 metų laikotarpį Erika ne tik pasiūlė smulkaus verslo atstovams kokybiškas apskaitos paslaugas, bet ir pradėjo praktinių mokymų veiklą. UAB „Docinta“ rinkoje išsiskiria integruotu požiūriu, kad kokybiškos apskaitos paslaugos be nuolatinės kvalifikacijos kėlimo neįmanomos.

Erika nusprendė pasitraukti į akademinę veiklą ir savo sukauptą patirtį versle perkelti į rengiamą disertaciją optimalios mokesčių sistemos formavimo tema. Linkime Erikai kuo geresnio pasisekimo akademinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Renatos teigimu, UAB „Docinta“ prioritetu ir toliau išlieka Laimingas klientas. Ateityje taip pat sėkmingai bus puoselėjamas kokybiškas ir nuoširdus bendradarbiavimas tarp apskaitos ir verslo.

UAB „Docinta“ administracija