Visai neseniai, 2015 m lapkričio 26 dieną, dalyvavome konkurse „Gera praktika“, kartu su savo praktikantais. Konkurse buvome įvertinti už mažos įmonės dideles pastangas, organizuojant gerą praktiką ir šiandien norime pasidžiaugti viena mūsų praktikante, kurią „užauginome“ – Inga Genevičiūte. Studijuodama buhalterinę apskaitą, 2011 m. UAB „Docinta“ mergina atliko praktiką, kurios metu įgavo naudingų žinių ir įgūdžių, o baigusi studijas sėkmingai įsidarbino vienoje buhalterijos įmonėje. Šiuo metu, Inga G., būdama jauna mama, kartu su verslo partnere Laima ryžosi pradėti savo verslą – įkurti vaikų pramogų kambarį. Kaip paaiškėjo, svarbiausia prieš pradedant verslą – nebijoti rizikuoti, rasti gerą idėją, kuri patiktų pačiam, ir kuria tvirtai tikėtum.

Taigi, gerai sudėliota verslo vizija, parengtas verslo planas ir įgyta patirtis pasiteisino. Kaip žinia, moteris versle – jokia naujiena, tačiau kai verslas susijęs su vaikų pramogomis, moterų iniciatyva čia tapo pati geriausia. To pasekoje, Kaune visiškai neseniai atsidarė vaikų pramogų kambarys „Smuflandas“, vadovaujamas anksčiau minėtosios Ingos Genevičiūtės. Šis vaikų pramogų kambarys įsikūręs strategiškai labai patrauklioje vietoje, adresu Savanorių pr. 271. „Smuflande“ vaikams siūloma daugybė čiuožyklų, kamuoliukų baseinų ir daug kitokių pramogų. Tai erdvus 300 kv. m. ploto vaikų pramogų kambarys – kuriame įrengtos dvi atskiros erdvės gimtadieniams švęsti ir pašėlusiai smagi, net 140 kv. m dydžio, 3 aukštų vaikų žaidimų aikštelė – visa tai, kas atitinka vaikučių poreikius. Tačiau verslininkės nepamiršta ir tėvelių – tuo tarpu, kai vaikučiai pramogauja, jie čia gali pasivaišinti gardžia kava.

Taigi, ši sėkmingo verslo pradžios istorija – vienas iš pavyzdžių, kad praktika yra labai naudinga ir suformuoja žinias bei įgūdžius, kurie ateityje gali padėti sukurti sėkmingą verslą. Svarbiausia, kad verslas teiktų malonumą tiek pačiam vadovui, tiek klientams.

2016 m. birželio mėn.