2014-ieji metai įmonei „Docinta“ buvo įdomūs, sėkmingi bei darbingi. Per visus metus spėjome nemažai nuveikti – ne tik tvarkėme apskaitą, tačiau taip pat organizavome įvairius mokymus, stengėmės tobulėti. Sakoma, kad iki Naujųjų metų reikia grąžinti visas skolas, taigi tam, kad gražiai bei tvarkingai užbaigtume senus ir sėkmingai pasitiktume naujus metus – nusprendėme prisiminti ir pasidalinti su Jumis, kokius „žygdarbius“ padarėme ir ko įstengėme pasiekti praėjusiais metais.

Didžiausių pasiekimų ir pokyčių dešimtukas:

  1. Užregistravome keletą mūsų organizuojamų mokymų programų Valstybės tarnybos departamente.
  2. Dalyvavome VDU Karjeros dienose 2014.
  3. „Startavo“ nauji nuotoliniai mokymai – „Dokumentų rengimas ir apskaita“.
  4. Persikėlėme į naujas patalpas Savanorių pr. 347!
  5. Pirmą kartą surengėme atvirų durų dieną, kurios metu buvo galima susipažinti su mūsų veikla bei išgirsti naudingos informacijos apie euro įvedimą.
  6. Apmokėme 5 praktikantus, iš kurių viena praktikantė liko dirbti pas mus.
  7. Per visus metus buvo suorganizuota net 37 mokymų užsiėmimai klasėje.
  8. Įteikėme daugiau nei 200 mokymų baigimo pažymėjimų. Per visus metus daugiausiai mokinių sulaukė ir populiariausiais tapo „Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindų“ mokymai, organizuojami klasėje, bei nuotoliniai „Individualios veiklos apskaitos“ mokymai.
  9. Pradėjome kurti naujienlaiškį.
  10. Atšventėme 10-tąjį įmonės gimtadienį!

Didelė padėka mūsų visiems klientams ir mus palaikantiems. Ačiū, kad esate su mumis, tik Jūsų dėka galima tobulėti ir augti.

2015 m. sausio mėn.