Norime pasidžiaugti, kad 2015-ieji metai mums buvo ypatingi ir turtingi įvairiais įvykiais ir pasiekimais. Dalinamės savo pasiekimais ir su Jumis, kad užtvirtintume sėkmingus praėjusius metus ir pradėtume naujuosius metus su naujomis idėjomis ir darbais!

2015 m. kovo 6 d. oficialiai įregistravome savo prekės ženklą.

2015 m. balandžio 16 d. jau antrą kartą dalyvavome Vytauto Didžiojo universiteto organizuojamoje karjeros dienoje, šį kartą pavadintoje „Karjeros kryptys’15“, kurioje turėjome galimybę pristatyti savo veiklą ir pasiūlyti galimybę praktikuotis mūsų įmonėje.

2015 m. liepos 16 d. įvyko UAB „Docinta“ kolektyvo išvyka į Pyplių ūkį, kuriame buvo suorganizuota edukacinė programa.

2015 m. rugsėjo 8 d. dalyvavome Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos organizuojamoje jubiliejinėje 25 – oje konferencijoje Profesionali apskaita – įmonės ir valstybės valdymo pamatas“. Konferencijos metu už ilgametę veiklą finansų srityje ir pagalbą VMI administruojant mokesčius buvo apdovanota viena iš mūsų įmonės vyr. apskaitos specialisčių – Aušra.

2015 m. spalio 5 d. Mokytojų dienos proga surengėme konkursą geriausiam UAB „Docinta“ lektoriui išrinkti. Socialiniame tinkle klausėme mūsų mokymų dalyvių, kuris lektorius jiems atrodo pats geriausias ir išrinkome nugalėtoją – lektorę Raimondą Valutienę.

2015 m. spalio 16 d. gavome padėką iš Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanės už suteiktą galimybę studentams atlikti praktiką mūsų įmonėje.

2015 m. lapkričio 6 d. antrą kartą prisijungėme prie TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamo paramos projekto „Išsipildymo akcija 2015“ dalies – Pyragų dienos.

2015 m. lapkričio 4 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai suteikė mums nario statusą. Šis įvykis mums yra labai svarbus, nes ši institucija vienija Kauno regiono verslo įmones, jas atstovauja ir gina. Džiaugiamės, kad kartu spręsime verslo problemas ir formuosime verslui palankią aplinką. 2015 m. lapkričio 25 d. dalyvavome Rūmų organizuotame renginyje, kur buvome pagerbti įteikiant oficialius pažymėjimus.

2015 m. lapkričio 18 d. UAB „Docinta” direktorė Erika Besusparienė moksleiviams papasakojo apie buhalterio profesiją „Nacionalinės karjeros savaitės 2015“ proga.

2015 m. lapkričio 19 d. Dalyvavome Kauno kolegijos renginyje „Karjeros dienos 2015“, kuriame pristatėme savo teikiamas paslaugas bei kvietėme studentus atlikti praktiką mūsų įmonėje.

2015 m. lapkričio 26 d. konkurso „Gera praktika 2015“ organizatorių gavome specialią mūsų įmonei skirtą nominaciją Už mažos įmonės dideles pastangas organizuojant gerą praktiką”.

2015 m. gruodžio 3 d. vyko mūsų organizuojamas renginys – „Pradėkime 2016 – uosius tvarkingai!”. Renginio metu pakviesti įvairių sričių (darbų saugos, internetinių puslapių kūrimo, apskaitos, pardavimų) specialistai dalyvavusiems verslininkams pasakojo apie verslo vykdymo palengvinimą iš savo pozicijų.

Taip pat per 2015-uosius metus įteikėme daugiau kaip 260 mokymų baigimo pažymėjimų (40-ia daugiau nei 2014 metais), pradėjome naujus nuotolinius mokymus šiomis temomis: „Kreditorinių ir debitorinių įsipareigojimų valdymas”, „Marketingas pradedantiesiems”, „Ilgalaikio turto apskaita” bei startavome su nauja mokymų klasėje tema „Pajamų ir sąnaudų apskaita”.

Apibendrinus 2015 metų įvykius norime padėkoti JUMS, kurie seka mūsų naujienas, yra mūsų įmonės klientai, mokymų dalyviai, aktyvūs organizuojamų konkursų dalyviai ir naujienlaiškių skaitytojai.

2016 m. vasario mėn.