Docintoje“ vedami mokymai skirti visiems, kurie nori išmokti, pagilinti ar atnaujinti savo turimas žinias. Čia mokymai vyksta nedidelėse grupėse, maždaug po 6 mokinius, tad kiekvienas gauna pakankamai dėmesio iš dėstytojos bei yra atsakoma į visus aktualius klausimus. Mokymai vyksta dviem skirtingais laikais, savaitgaliais arba darbo dienomis vakarais, tad nesunkiai galima prisitaikyti, prie kiekvieno poreikių.

Šiuo metu Docinta siūlo rinktis iš 5-ių mokymų, kurie vyksta paskirtomis datomis,bei dar iš 6 – ių mokymų, kurie vyksta pagal poreikį, susidarius grupei. Visi mokymai dėstomi, pagal naująjį darbo kodeksą ir naujausius Sodros tarifus.

Pagrindiniai mokymai, kurie vyksta paskirtomis datomis yra šie:

1. „Buhalterinė apskaita“ (60 ak. val.)

Šių buhalterinės apskaitos kursų tikslas suteikti ne tik apskaitos pagrindus, bet ir galimybę išmokti dirbti su buhalterine apskaitos programa. Mokymus sudaro du etapai, pirmajame etape išmoksite apskaitos pagrindus, susipažinsite su mokamais mokesčiais. Imituosite dvejus įmonės veiklos mėnesius, išmoksite teisingai pildyti pirminius dokumentus, juos apskaityti apskaitos registruose. Antroje mokymų dalyje nuosekliai pereisite prie apskaitos programos „Centas”, kur išmoksite ne tik techniškai naudotis apskaitos programa, bet ir gilinsitės į sudėtingesnius mokestinės apskaitos niuansus. Taip pat galima imti ir ne visą paketą, o pasirinkti, kurią nors vieną iš etapų.

2. „Dvejybinė apskaita ūkininkų ūkiuose“ (30 ak.val.)

Šiuose mokymuose sužinosite apie ūkininkų reglamentavimą, kaip reikia pildyti finansines ataskaitas, praktinėje dalyje imituosite ūkio veiklą, pildant dokumentus bei rengiant apskaitos registrus. Taip pat turėsite galimybę aptarti ūkininko ūkyje kompiuterizuotos apskaitos galimybes.

3. „Darbo užmokesčio pagrindai“

Šie mokymai skirti pradedantiesiems, norintiems įgyti darbo užmokesčio apskaitos pagrindų žinias ir dirbantiems buhalteriams, apskaitininkams, personalo darbuotojams ar vadovams norintiems įgyti trūkstamų žinių ir pasitobulinti.

4. „Personalo valdymo pagrindai“

Personalo valdymo pagrindų mokymai skirti pradedantiesiems personalo darbuotojams, administratoriams ar vadovams, kuriems reikia žinių apie personalo planavimą ir atranką, personalo dokumentų administravimą bei personalo motyvavimą.

5. „Dokumentų rengimas ir apskaita“

Mokymai skirti pradedantiesiems, norintiems įgyti trūkstamų žinių, biuro administratoriams, buhalteriams, kitiems įmonės darbuotojams, kuriems reikia sudaryti ir tvarkyti darbuotojų asmens bylas, tvarkyti įmonės dokumentus, parengti bylas perdavimui į įmonės archyvą. Raštvedybos pagrindai reikalingi ne tik darbe, bet ir kasdienybėje.

Tad visi rengiami mokymai UAB „Docinta“ skirti kiekvienam, pagal kiekvieno poreikius, norus ir galimybes. Čia laukiamas kiekvienas! O jei mokymai vyksta Jums nepatogiu laiku,galite rinktis ir nuotolinius mokymus, tos paties srities, tik jau čia gausite mokytis savarankiškai.

2017 m. rugsėjo mėn.