Š. m. lapkričio 29 dieną dalyvavome projekto Aš myliu savo įmonę 2017 apdovanojimų vakare, kuris vyko Vilniuje, „Technopolis Ozaskonferencijų salėje. Visi atvykę dalyviai buvo pasitinkami su kava. Renginys prasidėjo ir pirmasis sveikinimo žodį tarė Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus. Po to, vakaro vedėja pristatė vakaro svečius, ir kiekvienas turėjo neeilinę progą pasiklausyti didžiausių įmonių vadovų, kurie dalinosi savo patirtimi kaip suburti stipriausius kolektyvus bei išlaikyti komandinę dvasią.

Savo įmonės patirtį pasakojo Andrius Baranauskas, Tele2 komunikacijos vadovas Baltijos šalims, apie grįžtamojo ryšio kultūrą kalbėjo Agnė Klasavičienė, „Adform“ personalo vadovė strateginiams projektams bei Agnė Novikienė, kompetencijų centro „Emblick“ vadovė, kuri pasidalino patirtimi kaip pokyčiai valdyme gali atnešti teigiamų rezultatų. Po šių trumpų kompanijų prisistatymų vyko diskusija tema Komandinė dvasia: prabanga ar būtinybė?“, kurioje savo mintis išsakė Valdas Sutkus, vadovų paieškos ir atrankos įmonės „Masterclass“ vadovė Laura Duksaitė – Iškauskienė, „LIDL Lietuva“ komunikacijos vadovas Valdas Lopeta, radijo laidų vedėja Rasa Jusionytė bei vakaro svečiai Andrius Baranauskas, Agnė Klasavičienė ir Agnė Novikienė.

Po šios diskusijos prasidėjo pati svarbiausia ir labiausiai visų laukiama dalyvių vakaro dalis – apdovanojimų ceremonija. Pirmąją nominaciją, mažiausiųjų įmonių XS kategorijoje paskelbė „INVEGA“ vadovas A. Skiauterė. Galime pasidžiaugti, jog ši nominacija atiteko UAB „Docinta“ įmonei. „INVEGA“ vadovas A. Skiauterė įteikdamas mums apdovanojimą džiaugėsi, kad mažos įmonės aktyviai dalyvauja įvairiose iniciatyvose ir projektuose. Didžiuojamės laimėję šį apdovanojimą, didelis ačiū visiems palaikiusiems ir balsavusiems už mus.

2017 m. gruodžio mėn.