APIE MUS

Per 18 metų sukaupėme didelį finansinės apskaitos žinių bagažą

UAB „DOCINTA“

UAB „DOCINTA“ siūlo platų paslaugų pobūdį nuo finansinės apskaitos paslaugų teikimo fiziniams ir juridiniams asmenims iki konsultacijų apskaitos, biudžetavimo, sąnaudų kontrolės ir mokesčių klausimais. Mumis pasitiki įvairių sričių verslininkai: prekybos, vaikų pramogų, reklamos, nekilnojamojo turto, pervežimo, apsaugos, žemės ūkio, veterinarijos, teatro ir kitos įmonės.

Taip pat mumis pasitiki pradedantieji apskaitos specialistai, kuriems suteikiame galimybę konsultuotis darbe iškilusiais klausimais. Nuo pat pirmos savo gyvavimo dienos stengiamės tenkinti visus savo klientų poreikius bei teikti tik kokybiškas paslaugas.

Bendradarbiaudami su mumis galėsite atsikvėpti, nes su Jumis dirba kompetentingi UAB „Docinta“ apskaitos specialistai. Jums tereikia pasirinkti Jums tinkamą paslaugą:

PASLAUGOS

  • Finansinės apskaitos tvarkymas
  • Individualios konsultacijos
  • Mokymai nuotoliniu būdu

Mes prisiimame visą teisinę atsakomybę už teisingą Jūsų įmonės apskaitos tvarkymą, pagal tarpusavyje sudarytą paslaugų teikimo sutartį.

Finansinės apskaitos tvarkymas

Mokymai nuotoliniu būdu

Individualios konsultacijos

Mes prisiimame visą teisinę atsakomybę už teisingą Jūsų įmonės apskaitos tvarkymą, pagal tarpusavyje sudarytą paslaugų teikimo sutartį.

Susisiekite ir gaukite konsultaciją jau dabar!

Kontaktai