UAB „Docinta“ buvo įsteigta 2004 m. Pagrindinė įmonės veikla buhalterinės  apskaitos paslaugų teikimas smulkaus verslo atstovams buvo pradėtos teikti nuo 2008 m.  pradžios.

docinta buhalterines apskaitos paslaugos ir kursai

Nuo pat pirmos dienos stengiamės tenkinti visus savo klientų poreikius bei teikti tik kokybiškas  paslaugas. Paslaugų pobūdis yra platus, nuo buhalterinės apskaitos vedimo, dokumentų  tvarkymo  iki vidinės įmonės finansų analizės. Mumis pasitiki daugiau nei trisdešimt verslininkų, kai  kurie iš jų dirba su mumis nuo pat įmonės veiklos pradžios. Plačiau apie apskaitos paslaugas.

UAB „Docinta“ sukaupusi įvairią patirtį, nusprendė šia patirtimi pasidalinti ir su kitais. Pradėta  papildoma įmonės veikla – kursų organizavimas apskaitos temomis. Šiuo metu organizuojami šie mokymai:

– Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai;
– Kompiuterizuota apskaita ,,Centas” programa;
– Personalo valdymo pagrindai;
– Dvejybinė apskaita ūkininkų ūkiuose;
– Darbo užmokesčio pagrindai;
– Nuotoliniai mokymai.

Taip pat pagal poreikį, organizuojame šiuos mokymus:

– Pardavimų įgūdžių valdymas;
– Pajamų ir sąnaudų apskaita;
– Dokumentų rengimas ir apskaita;
– Verslo etiketas.

lbaa narys

Nuo 2012 m. UAB „Docinta“ yra Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos narė.

2014 m. kovo 25 d. UAB „Docinta“ buvo įtraukta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

2015 m. „Buhalterinės apskaitos kursų“ programa įregistruota ir 2016 m. atnaujinta  Lietuvos darbo biržos neformaliojo profesinio mokymo programų sąraše.

docinta diplomas
docinta sertifikatas
docinta pazymejimas kppa

Nuo 2015 m. lapkričio 4 d. UAB „Docinta“ yra Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė.

UAB „Docinta“ kolektyvas yra neabejingas tiek jauniesiems specialistams, tiek jauniesiems verslininkams. Įmonė kiekvienais metais priima praktikantus bei jiems suteikia praktinių įgūdžių, kurie praverčia ateityje.

2015 m. lapkričio 5 d. įmonė gavo SERTIFIKATĄ, kuriuo patvirtinama, kad UAB „Docinta“ kokybiškai organizuoja profesinės praktikos „Gera praktika” procesą ir laikosi kokybės standartų reikalavimų.

2015 m. lapkričio 26 d. UAB „Docinta“ gavo apdovanojimą už mažos įmonės dideles pastangas organizuojant gerą praktiką.

2016 m. rugpjūčio 24 d. įregistravome „Buhalterinės apskaitos kursai“ 60 ak. val. mokymų programą „Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre“ bei „Švietimo ir mokslo institucijų registre“.

2017 m. lapkričio 29 d. UAB „Docinta“ konkurse „Aš myliu savo įmonę“ tapo mylimiausia įmone!

Kliento poreikių įgyvendinimas – viena iš svarbiausių mūsų ir Jūsų bendradarbiavimo aspektų. Laimingas klientas – geriausias mūsų darbo įvertinimas.