PASLAUGOS

Finansinės apskaitos paslaugos

Bendradarbiaudami su mumis galėsite atsikvėpti, nes su Jumis dirba kompetentingi UAB „Docinta“ apskaitos specialistai.

Finansinės apskaitos tvarkymas

Atsakingai ir kruopščiai, laikydamiesi visų aktualių teisės aktų bei įstatymų, tvarkome uždarųjų akcinių bendrovių (UAB), mažųjų bendrijų (MB), individualių įmonių (IĮ) ir ūkininkų finansinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės ir ataskaitų pateikimo atitinkamoms institucijoms. Ūkio finansų valdymas – pinigų įsigijimo ir panaudojimo planavimas, organizavimas ir kontrolė, siekiant didinti savininkų turto ir kartu ūkio vertę, apleista apskaita. Vedama ilgalaikio turto apskaita, darbo užmokesčio skaičiavimas, atsargų apskaita ir ataskaitų teikimas VMI, Sodrai bei Statistikos departamentui. Teikiamos papildomos paslaugos pagal aktualius kliento poreikius – suderinsime viską. Iškilus papildomiems klausimams, visada galima kreiptis, konsultuotis be jokių papildomų mokesčių – viskas įskaičiuota į kainą, kurią aptariame individualiai pagal kliento įmonės interesus.

Mokymai nuotoliniu būdu

Nuotoliniai mokymai skirti pradedantiesiems, norintiems įgyti trūkstamų žinių, biuro administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonės darbuotojams. Mūsų siūlomuose mokymuose galite rinktis apskaitos arba administracinę puses. Mokymuose, susijusiuose su apskaita, rasite bendrinius arba konkrečios finansinės apskaitos tvarkymo aspektus. Administraciniuose mokymuose įgysite žinių apie dokumentų rengimą, tvarkymą bei kitus, su administracijos darbu susijusius, elementus.

Šiuo metu siūlome 15 nuotolinių mokymų programų bei mokomąją medžiagą apie komandiruotes. Kiekviena programa turi savo atlikimo terminą, kuris priklauso nuo mokymų apimties ir sudėtingumo.

Mokymai orientuojami į savarankišką mokymąsi, nes yra vykdomi per e-mokslas.lt sistemą, kurioje patalpinama mokomoji medžiaga ir užduotys. Kadangi mokymai yra individualūs, prie sistemos galite jungtis ir mokytis jums patogiu metu. Atlikus užduotis jas reikia įkelti atgal į sistemą įvertinimui. Jei užduotis bus atlikta neteisingai, gausite komentarą su pastabomis, ką reikėtų pataisyti. Dėstytojui patvirtinus, jog visos užduotys atliktos sėkmingai, mokiniui yra išduodamas elektroninis mokymų baigimo pažymėjimas.

Individualios konsultacijos

Mes labai vertiname bendradarbiavimo galimybę su kiekvienu besikreipiančiu. Norime, kad pasirinktas verslo modelis nežlugdytų verslo dar jam net neįsitvirtinus – siekiame sukurti gražią partnerystę ir išlaikyti pelną nešančią įmonę. Atsakingai konsultuojame ir rekomenduojame, kaip taupyti ir teisingai apskaičiuoti mokesčius. Padedame susigaudyti painiuose mokesčių labirintuose.

Esame sukaupę nemažai patirties vesdami ūkininkų apskaitą, todėl drąsiai rekomenduosime, kaip apskaičiuoti ŽŪ gaminamos produkcijos savikainą.

Verslo planavimo ir vertinimo elementai, prielaidos ir galimos klaidos. Konsultuojame pajamų planavimo ir kaštų pasiskirstymo klausimais.

Konsultuojame visais klausimais susijusiais su:

  • finansinės apskaitos organizavimu;
  • personalo dokumentų paruošimu;
  • darbo užmokesčio skaičiavimu;
  • mokesčių apskaičiavimu VMI ir VSDFV bei deklaravimu;
  • finansinių ataskaitų rengimu (Balansas, Pelno (nuostolio) ataskaita, pinigų srautų ataskaita, aiškinamasis raštas ir t.t.);
  • padedame užpildyti lizingo, banko paskolų lenteles;
  • apskaitos vedimu pasitelkiant „Centas“ buhalterinę programą;
  • biudžeto sudarymu ir kontrole.

Sukaupta didelė finansų valdymo, apskaitos organizavimo, planavimo ir kontroliavimo darbinė patirtis leis Jums pasiūlyti optimaliausią sprendimą.

KAINYNAS

Finansinės apskaitos paslaugų kainynas

Pasirinkę mūsų įmonės teikiamas paslaugas mokėsite mūsų sutartą mokestį. Už deklaracijų rengimą, ataskaitinių metų finansinių ataskaitų parengimą jokių papildomų mokesčių neatsiranda.

Bazinis planas

nuo 120 EUR/MĖN

Darbuotojų skaičius – iki 2

Dokumentai per mėnesį – iki 10

Vyr. finansininko konsultacijos 2 val./mėn.

Užsisakyti dabar

Vidutinis planas

nuo 300 EUR/MĖN

Darbuotojų skaičius – 2-10

Dokumentai per mėnesį – 11-100

Vyr. finansininko konsultacijos 3 val./mėn.

Užsisakyti dabar

Ekonominis planas

nuo 500 EUR/MĖN

Darbuotojų skaičius – 11-50

Dokumentai per mėnesį – 101-500

Vyr. finansininko konsultacijos 4 val./mėn

Užsisakyti dabar

Siūlome aukštos kvalifikacijos specialistų finansinės apskaitos paslaugas Kaune.

Susisiekite ir gaukite konsultaciją jau dabar!

Kontaktai